Ühetoaline korter Paldiskis

Kinnisvara pildistamine parema müügi heaks

Kas teadsite, et 60% kinnisvarakuulutuse vaatamise ajast uuritakse fotosid? Allikas.

Ühetoaline korter Paldiskis

Paldiskis ootas mind hubane ühetoaline korter suurtest teedest eemal, vaikses majas.

Väike kodu oli meeldivalt valgusküllane, ning omanik oli korteri juba pildistamiseks hoolikalt ette valmistanud. Toonud elutuppa ja kööki uued lilled, millest sai tavapärastele ruumide fotodele lisaks ka toredad emotsioonifotod.

Nagu Mustamäe tee ühetoalise korteri pildistamiselgi, oli ka selle korteri pildistamise eesmärgiks anda omanikule selged fotod kinnisvarakuulutuse jaoks. Et fotod näitaksid reklaamitava kodu ära omaniku eest, säästes nii müüja aega.

Mulle usaldati võtmed, ning sain seal endale sobival ajal ära käia. Kuna kodu oli põhjalikult koristatud ja kohe valmis pildistamiseks, kulus sisefotode tegemiseks alla poole tunni. Enamasti kulub kinnisvara fotograafil pildistama minnes oluliselt aega just asjade eest ära tõstmisele. Aga mitte sel korral.

Omanik sai kogu fotoseeria kinnisvaraportaalidesse lisades fotodel ära näidata, missuguses seisukorras reklaamitav kodu on. Fotod näitasid, ning põhjalik tekst selgitas detaile. Kindlasti jäi tal seeläbi mõned korrad Tallinnast Paldiskis käimata, sest võimalikud huvilised nägid juba fotodelt ära korteri asukoha ja ruumide planeeringu, seisukorra.

Paldiski asub tunnise rongisõidu kaugusel Tallinnas ning kahetoalise korteri saab osta Paldiskis kordades väiksema investeeringuga, kui Tallinnas.

Ka on võimalik mugavates rongides süleriga tööd teha. Või lugeda, kui on soov end enne ja peale tööpäeva "töö lainelt" ümber lülitada. Üle pika aja oli mõnus rongiga Tallinnast mõneks tunniks välja sõita.