Kahetoaline Kalamaja kodu Valgevase tänaval
See on üks mu isiklikke lemmikuid 2016. sügisel pildistatud kodude hulgast. Hubane pesa Tallinna Kesklinnast jalutuskäigu kaugusel, kus elaks või ise.
Omad väljakutsed pildistamiseks esitasid nii korteri planeering, kui ka ühtlaselt hall sügisilm akende taga.

Ruutmeetritelt väiksemapoolse korteri tegelikku avarust aitas esile tuua mõõdukalt laia nurgaga objektiivi kasutamine koos hoolika võttenurkade valimisega.

Kõigi tulede süütamine korteris tasakaalustas ilusasti akendest nähtuvat sügavhalli sügisilma. Samuti oli meeldiv, et omanik oli korteri tähelepanelikult pildistamiseks ette valmistanud. Seetõttu läks pildistamine kiirelt, ning aega ei kulunud asjade ühest nurgast teise tõstmise peale. Kui mõtlete ühel päeval kinnisvara pildistamise tellimisele, teeb ruumide ettevalmistus pildistamise kinnisvara fotograafile palju lihtsamaks.

Miks see korter üheks mu lemmikuks sai?
Mulle meeldib väga selle korteri voogav planeering ja värvilahendused. Köök, läbikäidavana, on väga läbimõeldult planeeritud, ning seal on kokkamiseks piisavalt ruumi. Kirsiks tordil on väike kamin elutoas. Kindlasti on selle ees talveõhtutel mmmmõnus oleskleda.

Soovid ka enda jaoks kutsuvaid fotosid kinnisvarakuulutusse? Küsi pildistamiseks sobivat aega.

Soovid ka enda jaoks kutsuvaid fotosid kinnisvarakuulutusse? Küsi pildistamiseks sobivat aega.

Lõppu jagan midagi huvitavat - Kalamaja tänavate sünnipäevadest

Jaak Juske kirjutab oma blogis: "Põhja-Tallinna linnaosas asuv Kalamaja on Tallinna vanimaid eeslinnu, mida esmakordselt mainitud juba ligi 700 aasta eest. Panin kirja asumi tänavate sünnipäevad. Uuemate uulitsate puhul on need teada kuupäevaliselt. Samas on mitmed Kalamaja tänavad tegelikult veelgi vanemad, lihtsalt ühel hetkel on need saanud uue nime."

Valgevase tänava sünnipäev - 1906. aastal

Ka paljude teiste Kalamaja tänavate sünnipäevad leiate Jaak Juske blogist
http://jaakjuske.blogspot.com.ee/kalamaja-tanavate-sunnipaevad