Paldiskis pildistatud ühetoaline kodu on huvitav näide mitmel põhjusel ja kohe kirjutan neist lähemalt.

See on hea näide keskmises korras kodust, mida on sanitaaremondiga värskendatud. Niisuguseid, mitte uusi aga kindlasti mitte remondi vajavaid kodusid on kinnisvaraturul palju. Sel põhjusel on natukene remondi vajava korteri pakkumisega ka kõige keerulisem erineda ülejäänud pakkumistest.

Mida siis saab ostjale silma jäämiseks teha?

Alati jääb võimalus eristuda teistest soodsama hinnaga.

See võib olla mõistlik tõelise kiirmüügi korral. Siiski ei tasuks hinda alandada enne, kui kuulutusega on kõik "nipid" läbi proovitud. Mis iseenesest ei olegi nipid, aga see sõna sobib tähelepanu tõmbamiseks hästi.

 

Julgen väita, et igal muul juhul peab kuulutus eristuma informatiivsuse ja selgusega.

Näitama ja selgitama kõike, mis selles kodus uut omanikku või üürnikku ootab. Selge kuulutuse koostamisel on suurim abi fotodest, mis näitavad ära kodu tegeliku seisukorra. Nagu öeldakse, fotod on väärt tuhat sõna.

 

Mõeldes kliendile, kuulutuse vaatajale

Fotosid on ka tehniliselt kõige lihtsam vaadata - iga arvuti ja praktiliselt iga inimese nutitelefon oskab näidata fotosid.

Müügiks koostatud "huvitavamate" lahenduste, virtuaaltuuride või videote tegemine on töömahukam, ka kallim. Iga mobiil ei oska virtuaaltuure veel näidata. Sel põhjusel olen ise jätkuvalt fotode poolt.

Fotod avaldatud kliendi loal.

Soovid ka enda jaoks kutsuvaid fotosid kinnisvarakuulutusse? Küsi pildistamiseks sobivat aega.

Soovid ka enda jaoks kutsuvaid fotosid kinnisvarakuulutusse? Küsi pildistamiseks sobivat aega.